Aktuálne

 

 

Okamžitý lifting - BioRePeel Cl3!! Viac


HYDRAFACIAL - bezbolestné, neinvazívne ošetrenie!!  Viac


Jarné a letné balíčky plné krásy a zliav!!  Viac

 

Revolučný RETINOLOVÝ PEELING!!  Viac

 

MEZOTERAPIA a SKINBOOSTER!!  Viac


PB sérum EXTREME FIRMNESS Viac

 

FRAKČNÁ MIKROIHLIČKOVÁ RF!!  Viac

 

Green Peel!!
za 5 dní nová pokožka! - Viac

 


MOŽNOSŤ ZAKÚPENIA DARČEKOVÉHO POUKAZU - Viacjeunesse-napis


                                                               MEZOTERAPIA A SKINBOOSTER

Mezoterapia, mezolift

Nie len vekom, ale aj vplyvom znečistenia ovzdušia, fajčenia alebo hormonálnych zmien dochádza k strate kolagénu a elastínu v pokožke. Naša pleť pôsobí unavene, povädnuto, má sivastý nádych. Aby sme pleti znovu vrátili jej žiaru a pružnosť, starostlivosť len v podobe krémov nestačí. Veľmi dobrou voľbou v tomto prípade je mezoterapia.

Mezoterapia  je minimálne invazívne ošetrenie na omladenie tváre, spomalenie procesu starnutia pleti, na jej hĺbkovú hydratáciu a regeneráciu. Princípom ošetrenia je porušenie celistvosti vrchnej vrstvy pokožky a vytvorenie mikrokanálikov. Takto je pleť pripravená na prienik účinných látok do hlbšej vrstvy dermi, zlepší sa prekrvenie a spustia sa samoregeneračné procesy, čím sa v pokožke aktivuje tvorba nového kolagénu a elastínu. V závislosti od potrieb pokožky sa v terapii používajú rôzne kokteily s obsahom kyseliny hyalurónovej, vitamínov, minerálov, peptidov, aminokyselín, prípadne s obsahom bieliacich zložiek a kmeňových buniek.

Ošetrujú sa oblasti tváre, krku, dekoltu, rúk. Mezoterapia je vhodná aj na spevnenie pokožky a zmiernenie prejavov celulitídy a strií v oblasti stehien, zadku, bokov a brucha. Využíva sa  pri podpore rastu vlasov. Zákrok sa robí ambulantne, dĺžka terapie  závisí od ošetrovanej lokality. Po ošetrení môžu vzniknúť na pokožke malé chrastičky, veľmi ojedinele aj modrinky. Pre dosiahnutie ideálneho efektu sa odporúča podstúpiť ošetrenie 4 - 6x po sebe v dvojtýždňových intervaloch. Na udržanie efektu treba opakovať ošetrenie aspoň 1x ročne.


ÚČINKY MEZOTERAPIE S MD:COMPLEX
- omladenie a rejuvenizácia pleti
- zvýšenie elasticity pokožky
- redukcia akné a mazotvorby
- redukcia povrchových vrások
- redukcia rozšírených pórov
- hydratácia suchej a matnej pokožky
- redukcia opuchov a tmavých kruhov pod očami
- komplexná regenerácia a rozžiarenie pokožky


1 ošetrenie Vital Injektorom, suma: 70€


NEINVAZÍVNA MEZOTERAPIA – ELEKTROPORÁCIA
Bezihlová mezoterapia, alebo inak elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do pokožky rýchlejšie a dostávajú sa do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamín B, peptidy, minerály a iné látky, v závislosti od druhu použitého kokteilu .

Používame preparáty renomovanej anti-age dermakozmetiky z produkcie britských laboratórií, MD:ceutikals a séra Dermedics Canada. Bezihlovou mezoterapiou sa dosiahne prienik do štyroch milimetrov hĺbky pokožky, bez použitia ihiel. Bezbolestné ošetrenie!

Ošetrenie tváre MD: complex, suma: 45€
Ošetrenie tváre Dermedics Canada, suma: 25

 
SKINBOOSTER - HYDRATÁCIA A VYHLADENIE
Je to ošetrenie, ktoré vyživuje, hydratuje a omladzuje pleť zvnútra. Do kože sa pomocou prístroja Vital Injektor aplikuje zosieťovaná kyselina HA, s cieľom jej revitalizácie a hydratácie, od toho je odvodený aj názov ošetrenia: skin = koža, booster = posilnenie.  Zosieťovaná kyselina HA okrem hydratácie dodáva koži aj jemnú výplň, nakoľko sieťovacie činidlo zabezpečuje, že nie je v priebehu pár dní enzýmami degradovaná, ale pretrváva v koži po dobu viacerých mesiacov, viaže na seba vodu a stimuluje kolagenézu, čím zlepšuje hydratáciu, kvalitu a tonus kože. Aplikovaná kyselina HA je telu identická, neživočíšneho pôvodu. Toto ošetrenie je vhodné predovšetkým na suchú, dehydrovanú pleť, aj ako prevencia starnutia pleti, redukciu vrások v oblasti tváre, krku, dekoltu a rúk.

Ponúkame nasledovné možnosti:

  AQUASHINE BTX  
  3 v 1: reštrukturalizácia + relaxácia + melanokorekcia.
 Základná charakteristika


  • tzv. botox-like efekt bez použitia botulotoxínu
  • okamžitá regenerácia, omladenie a lifting pleti
  • minimalizuje vrásky, zvyšuje tonus a elasticitu kožou
  • zmierňuje hyperpigmentácie a jazvy po akné
  • predlžuje efekt už aplikovaného botulotoxínu
 

Aký problém procedúra rieši?

AquaShine BTX je vhodný na  prevenciu starnutia ako aj korekciu už existujúcich kožných zmien (vrásky, pigmentové škvrny, jazvy po akné). Ošetrením dosahujeme reštrukturalizáciu, omladenie a rozjasnenie pleti v oblasti tváre, krku a dekoltu. Kyselina hyalurónová s molekulárnou hmotnosťou 1000-3000kDa poskytuje rýchlu hydratáciu. Zosvetlujúce a protizápalovo pôsobiace peptidy zase zmierňujú hyperpigmentácie a jazvy po akné.

Aplikácia Vital injektorom

1 ošetrenie, suma: 140€

 

INNEA HYALURONIC BIO REVITALISING GEL - Biorevitalizácia s kyselinou hyalúronovou 2ml
Čistá kyselina hyaluronová - vedecké laboratóriá svetoznámej talianskej spoločnosti INNATE s.r.l. vybrali  z mnohých variácií koncentrácie a molekulárnej hmotnosti kyseliny hyalurónovej – tú optimálnu koncentráciu pre pleť – 20 mg / mol a 1200 až 1800 kDa. Toto optimálne zloženie pôsobí najlepšie na receptory kyseliny hyalurónovej v koži, čím odstraňuje príznaky únavy a zmeny veku.

Aplikácia Vital injektorom

1 ošetrenie, suma: 140€

 

BIOREVITALIZÁCIA JALUPRO - Colagén boosting s aminokyselinami 2,5 ml.
Colagén boosting - jediný produkt na trhu pre podporu tvorby kolagénu pre injekčnú aplikáciu. Vyrobený vo Švajčiarsku vedcami s patentovým komplexom aminokyselín pre podporu tvorby kolagénu, proti ochabovaniu pleti. Pre zdravú pevnú pleť.

Aplikácia Vital injektorom

1 ošetrenie, suma: 140€

 

DERMASTYLE REGULAR - Hyaluronic Dermal Filler 1 ml
Zosieťovaná kyselina hyalúronová, neživočíšneho pôvodu s koncentráciou  23 mg / ml.

VÝHODY DERMASTYLE  
   •    Nie je nutné testovať na alergiu
   •    Stimuluje syntézu kolagénu
   •    Udržuje pleť hydratovanú
   •    Zvyšuje poddajnosť a pevnosť pleti
   •    Má dlhotrvajúci účinok
   •    Zaisťuje prirodzene mladistvý vzhľad


Aplikácia Vital injektorom

1 ošetrenie, suma: 140€