Odstránenie škvŕn a liečba akné a pavučinových név

Odstránenie pigmentových škvŕn

Hnedé pigmentové škvrny (lézie) sú prejavom nadmernej miestnej tvorby kožného farbiva - melanínu. Pôsobením slnečného žiarenia, vplyvom niektorých hormónov, alebo aj ako prejav starnutia sa melanín tvorí vo väcšom množstve a je tmavší. Pigmentové škvrny nepredstavujú zdravotné riziko, ale trápia ľudí v každom veku z estetického hľadiska. K najnovším metódam odstraňovania pigmentových škvŕn patrí metóda fotoomladenia pokožky, ktorá využíva unikátnu IPL technológiu.

Lúč IPL sa zachytáva v kožnom pigmente. Tým, že lúč zhluk pigmentových buniek rozbije, pigment sa rozptýli a škvrny sa vybielia.

Úspešnosť vybielenia na tvári a dekolte je na šestdesiať až sedemdesiať percent, na rukách dokonca na 80 až 90 %. Lepšie výsledky sú u tých, ktorí majú škvrny kratšiu dobu. Na druhý až tretí deň po ošetrení škvrny stmavnú, čo je len dočasný jav trvajúci len pár dní, a až následne dochádza k vyblednutiu škvŕn.

Pokožku je nutné chrániť pred slnkom a používať krémy s vysokým ochranným faktorom. Z toho dôvodu je lepšie tieto ošetrenia robiť v neslnečnom období od jesene do začiatku leta, avšak pri správnej ochrane sa môžu vykonávať aj v letnom období.

Ošetrenie akné

IPL výrazne redukuje zápaly pokožky a rozšírené póry. Ošetrenia musia byť pravidelné. Ošetrenie je v zásade bezbolestné, veľmi rýchle, trvá v závislosti od rozsahu od 5 do 30 minút. Po ošetrení necítite žiadnu bolesť, môžete sa okamžite zaradiť do bežného života.

PRE LEPŠÍ A EFEKTÍVNEJŠÍ VÝSLEDOK APLIKUJEME PRED IPL OŠETRENÍM AHA KYSELINY, PODĹA DANÉHO PROBLÉMU PLETI.

PRI POUŽITí AHA PEELINGU CENA + 26 EUR.

Kontraindikácie:

gravidita, dojčenie, onkologické ochorenie aj prekonané, kožné infekcie, užívanie fotosenzibilných liekov (antibiotiká.../, AIDS, HIV infekcia, endokrinologické poruchy, diabetes - pokiaľ nie je pod kontrolou.
 

Zákazníčka musí dodržiavať všetky pravidlá určené na dosiahnutie optimálneho predpokladaného výsledku:

  • Dodržiavať časové rozpätie, určené medzi jednotlivými sedeniami
  • Nepoužívať žiadne iné spôsoby ošetrenia, než tie, ktoré sa vykonávajú priamo v salóne, resp. ktoré boli vopred prekonzultované a odsúhlasené
  • Nevystavovať sa slnečnému, alebo solárnemu U.V.A. žiareniu, 5 dní pred a 5 dní po ošetrení Pulzným svetlom, (nebezpečenstvo popálenia !)
  • Včas informovať ošetrujúceho o užívaní fotosenzibilných alebo hormonálnych liekov a eventuálne možnosti patologických zmien
Pri dodržaní všetkých podmienok sa vráti pokožka približne do stavu spred piatich rokov. Efekt zákroku je dlhodobý. Lepšia pružnosť pokožky vydrží dva až tri roky.