TELOVÁ KOZMETIKA – DARY Z MŔTVEHO MORA - EXKLUZÍVNA STAROSTLIVOSŤO O TELO

atmosfera kupelovtelova kozmetikaRad Jeunesse Spa obsahuje výnimočné látky, ktoré prispievajú k rýchlemu dosiahnutiu výsledkov vo zlepšení vzhľadu pleti. Jedná sa o látky rastlinného pôvodu. Všetky výrobky obsahujú optimálnu kombináciu vitamínov, hydratačných a výživných látok a komponentov chrániacich proti slnku. Rad výrobkov Jeunesse Spa zaručuje obnovu pleti a predĺženie jej mladého vzhľadu. Produkty Telového radu Jeunesse obohatené o minerály Mŕtveho mora vo vašich obľúbených vôňach. 
 

A, TELOVÉ MASLO – 600 ml – 18

telove masloVýživné, hydratačné a spevňujúce telové maslo obsahuje veľa cenných prírodných látok. Bambucké maslo, kakaový olej a aloe vera .. Mandľový olej je zdrojom unikátnych prírodných antioxidantov a ovocných kyselín, ktoré majú regeneračné účinky. Upokojuje pri svrbení pokožky. Bambucké maslo je známe svojou zvláčňujúcou a vysoko ochrannou schopnosťou. Avokádový olej urýchľuje hojenie a zmäkčuje stvrdnutú kožu, pomáha proti príznakom celulitídy. Použitie: naneste maslo na čistú pokožku a jemne rozotrite po celom tele.

B, HYDRATAČNÝ TELOVÝ KRÉM - 400 ml - 13

hydratacny telovy kremJemný a rýchlo sa vstrebávajúci telový krém. Obsahuje prírodné ovocné esencie a minerály z Mŕtveho mora. Vysoká koncentrácia a vzácna kvalita prírodných minerálov a ďalších látok, najmä horčíka, vápnika, draslíka, sodíka, jódu a brómu, stimuluje metabolické funkcie v bunkách. Urea je látka, ktorá napomáha liečiť suchú a atopickú pokožku so sklonom k tvorbe šupín. Ideálne chráni pokožku a udržuje ju pružnú a hodvábnu.

C, PEELINGOVÉ TELOVÉ MYDLO – 400 ml – 13

peelingove mydloGranulované Peelingové Telové mydlo je plné vzrušujúcich vôní ovocia a minerálov z Mŕtveho mora. Má unikátny trojaký účinok: jemne odstraňuje odumreté zrohovatené bunky, vyživuje a hydratuje pokožku, ideálne čistí a zjemňuje pleť. Použitie: naneste mydlo na mokrú pokožku, masírujte po celom tele. Potom opláchnite teplou vodou.


 

D, TELOVÝ SKRAB – 250 ml – 13

telovy skrabMimoriadny a prírodný čistiaci skrab, obohatený prírodnou soľou z Mŕtveho mora. Tento skrab je určený na odstránenie mŕtvych a odumretých buniek, pomáha proti príznakom celulitídy. Dodáva vašej pokožke pekný vzhľad a jemný dotyk. Výťažky z oleja (olivový, jojobový) povzbudzujú pocit ľahkosti a relaxácie na dlhú dobu. Mandľový olej upokojuje podráždenú pokožku, obnovuje pleť, zanecháva film prírodných olejov. Použitie: zmesou masírujte celé telo. Raz až dvakrát týždenne. Pre optimálny výsledok odporúčame po kúpeli použiť telové maslo.

E, AROMATICKÁ MORSKÁ SOĽ - 600 ml – 12

aromaticka morska solKoncentrovaná zmes 100% prírodných solí z Mŕtveho mora s obsahom viac ako 30 rôznych minerálov. Soľ čistí a revitalizuje pokožku, odstraňuje z nej škodlivé látky, pôsobí relaxačným účinkom. Pomáha pri kĺbových a reumatických problémoch, upokojuje pokožku s výskytom kožných problémov (akné, lupienka, ekzém a pod.) Zamedzuje strate vlhkosti, zmäkčuje pokožku a prispieva k obnoveniu jej prirodzenej pružnosti. Použitie: do horúcej kúpele nasypeme ? zmesi a relaxujeme.
 

F, KRÉM NA RUKY - 150 ml – 7

krem na rukyObsahuje komponenty chrániace proti slnečnému žiareniu, minerály Mŕtveho mora a prírodné zmäkčovače. Glycerín pokožku rúk zvlhčuje, zmäkčuje, zvláčňuje a zároveň chráni pred vysúšaním. Kremík posilňuje nechty a zabraňuje ich lámavosti. Lanolín redukuje suchosť pokožky. Vitamín C, ktorý sa rýchlo vstrebáva, vyživuje a zvláčňuje pokožku.

G, OCHRANNÝ KRÉM NA NOHY – 150 ml – 8

krem na nohyObsahuje minerály z Mŕtveho mora. Extrakt z pagaštanu konského, ktorý napomáha k liečbe kŕčových žíl, opuchov a bolesti nôh. Krém obsahuje Včelí extrakt, Lanolín a Kremík. Látky preniknú a zjemnia stvrdnutú pokožku, hydratujú, vyživujú a dodávajú jej pružnosť a hladkosť. Príjemne aromatizovaný, pomáha odstrániť nepríjemné pachy. Nezanecháva mastné stopy, má dlhotrvajúci účinok. Vysoko účinná kombinácia vybraných látok je priaznivá pre každý typ pokožky. Použitie: vtiera do čistej a suchej pokožky chodidiel, masíruje sa, kým sa krém nevstrebe.