ČISTIACE PRODUKTY - Jemná starostlivosť pre čistú pleť

cistiace produktyRad Jeunesse obsahuje výnimočné látky, ktoré prispievajú k rýchlemu dosiahnutiu výsledkov v zlepšení vzhľadu pleti. Jedná sa o látky rastlinného pôvodu. Všetky výrobky obsahujú optimálnu kombináciu vitamínov, minerálov z Mŕtveho mora, hydratačných a výživných látok a komponentov chrániacich proti slnku.

Nevyhnutným základom je nielen intenzívne ošetrovanie a účinné krémy, ale hlavne odličovanie a čistenie pleti. To by sa malo stať úplnou samozrejmosťou, rovnako ako čistenie zubov alebo každodenná očista celého tela. V tejto oblasti v starostlivosti o pleť určite nešetrite.

Pleť je dôležité čistiť každý deň, a to nielen večer, ale aj ráno. Počas noci sa pleť regeneruje, ale tiež funguje jej samočistiaci proces, kedy sa vylučuje pot a maz. Ranným čistením tieto nečistoty odstránite, a tak ošetrujúcim a výživným zložkám krému umožníte, aby sa dostali tam, kam majú. Ráno pleť vyčistíte pleťovou vodou alebo tonikom, mastnú pleť môžete očistiť aj čistiacim gélom. Večerné odličovanie a čistenie pleti rozhodne nezanedbávajte! Z pleti odstránite líčidlá a nečistoty, ktoré na nej počas dňa zostali. Pleť môže dýchať a dokonale sa regenerovať.

Pre večerné odlíčenie platia tzv. 3 kroky ku kráse:

  1. Použitie pleťového mlieka alebo čistiaceho gélu
  2. Dočistenie a tonizácia pleťovou vodou
  3. Ošetrenie ošetrujúcimi prípravky (napr. nočným krémom).

Toto pravidlo platí pre všetky typy pleti.

Produkty:

A, ČISTIACE MLIEKO normálna a suchá pleť – 250 ml – 15

Pre normálnu a suchú pleť
Efektívne čistiace mlieko ľahkého zloženia dôkladne očisťuje pleť. Squlane zlepšuje premastenie pleti. Extrakt z mandľovníka udržuje prirodzenú úroveň vlhkosti, čistí póry jemne i do hĺbky. Čistiace mlieko s minerálmi je prvým krokom k dokonalej starostlivosti o pleť. Bambucké maslo obsahuje vitamíny A, E, F, skrášľujúce účinky. Hamamelis upokojuje pokožku. Mlieko obsahuje zvlhčujúce látky a šetrne odstraňuje z pleti nečistoty a make-up.

B, OSVIEŽUJÚCI TONIK normálna a suchá pleť – 250ml – 15

Pre normálnu a suchú pleť
Revitalizačný tonik bez alkoholu s extraktom Hamamelis. Hydratuje, tonizuje a mazotvorbu udržuje v rovnováhe. Dokončuje odlíčenie tváre. Regeneračné tonikum, ktoré zbavuje póry posledných nečistôt. Póry sú menej viditeľné. Urea pôsobí na suchú pokožku a podporuje mikrocirkuláciu. Ricínový olej má hojivý efekt, napomáha prirodzenej regenerácii a viaže v pokožke  potrebnú vlhkosť. Zanecháva pleť sviežu, upokojenú a pripravenú na ošetrujúce prípravky.


C, OSVIEŽUJÚCI TONIK S HAMAMELISOM mastná a problematická pleť – 250 ml – 15

Na mastnú a problematickú pleť
Veľmi jemný tonik s alkoholom, obohatený o Hamamelis, čo je upokojujúca látka, ktorá sťahuje póry a pôsobí protizápalovo. Kyselina hyaluronová podporuje prirodzenú úroveň vlhkosti. Aktívny výťažok z Vilínu Virgínskeho, ktorý je bohatý na kyselinu trieslovú, astringentné ( sťahujúce ) účinky. Vysušením pokožka stratí nadbytok mazu a mazové kanáliky sa stiahnu

D, PENOVÝ ČISTIACI GEL normálna a suchá pleť – 250 ml - 15

Pre normálnu a suchú pleť Penový gél na hĺbokvé čistenie pleti. Nevysušuje pleť. Unikátny výrobok, ktorý je kombináciou rôznych látok vrátane morských rias, zinku, silikónu, vitamínov, látok používaných na odstránenie mazu a veľké množstvo upokojujúcich látok.


E, HĹBKOVO ČISTIACI GEL mastná, zmiešaná, problematická pleť- 250 ml – 17


Na mastnú zmiešanú a problematickú pleť
Penový gél pre zvlášť hlboké čistenie pleti bez vysúšania. Obsahuje 45 percent Hyspagelu. Je to unikátna látka, ktorá funguje ako výborný zvlhčovač. Udržiava úroveň vlhkosti pleti po dobu 7 hodín po použití. Extrakt z morských rias, poskytuje pleti potrebné minerály, aminokyseliny a vitamíny A, B, C, D a E. Spevňuje tkanivá a má značný vplyv na vzhľad pokožky. Zinok spoločne s Hamamelis napomáhajú hojeniu akné, pleť upokojujú.