ŠPECIÁLNE PRODUKTY

specialproduktyMedicína proti starnutiu - Anti-aging medicína je novo vzniknutá medicínska špecializácia, ktorej cieľom je dosiahnuť čo najlepšieho možného zdravotného stavu človeka a zároveň brzdeniu procesu starnutia jeho organizmu. Táto medicína omladzuje ľudský organizmus zvnútra aj navonok a zaoberá sa tiež drobnými nuansami (rozdielmi) a problémami, ktoré sa v rámci klasickej medicíny vôbec neriešia. Medicína proti starnutiu je novým medicínskym smerom 21. storočia, ktorý spája výhody klasickej západnej medicíny s umením medicíny východnej.
 


A, ANTI-AGEING ZPEVŇUJÚCE KAPSULE – 45 ks – 36

Na všetky typy pleti
Unikátne kapsule, ktoré boli navrhnuté na základe najnovších poznatkov pre zlepšenie pružnosti pleti a pôsobeniu proti starnutiu. Obohatené hydratačnými a vyživujúcimi látkami obnovujú pružnosť a vypnutie pleti s okamžite viditeľným efektom vyplnenia vrások. Kapsule obsahujú mastné kyseliny obohatené Omegou 3, výťažkom z koreňa Čínskeho Ženšenu, ktorý je nazývaný "koreň života" a tie napomáhajú spomaľovať proces starnutia. Vitamíny a rastlinné oleje dodajú pleti jas a svieži vzhľad. Použitie: naneste jednu kapsulu na čistú pleť, jemnými pohybmi vmasírujte kým sa obsah nevstrebe.

B, KRÉM NA TMAVÉ KRUHY A OPUCHY POD OČAMI – 30 ml – 27

Produkt obsahuje inovačné ingrediencie, ktoré pôsobia na odstránenie tmavých kruhov a chronického opuchu v oblasti očí. Palmitoyl oligopeptid stimuluje bunky k samovytváraniu kolagénu, zvyšuje prietok krvi drobnými kapilárami, spomaľuje tvorbu melanínu a urýchľuje absorpciu tekutín späť do tela. Krém obsahuje dipeptid-2, palmitoyl Tetrapeptide - to je zložka aktívnych peptidov, ktorá znižuje výskyt tmavých kruhov pod očami a tieňovanie. Krém je tiež obohatený o výťažky Bambuckého masla a avokádového oleja, spolu s Aloe vera pomáhajú pri vitalizácii a zjemnení oblasti okolo očí.

C, ANTI-AGEING SÉRUM – 50ml – 27

Na suchú a veľmi suchú pleť
Nočné sérum minimalizuje aj tie najhlbšie vrásky. Pleť ponecháva revitalizovanú, oddýchnutú a vyhladenú. Unikátne zloženie séra obsahuje Omega 6, Lecitín, ktorý udržuje pružnosť bunkových membrán. Olej z pšeničných klíčkov má vysoký podiel vitamínu E, bojuje proti voľným radikálom. Retinol je prezývaný ako "studňa mladosti", zlepšuje kvalitu pleti. Zamatovú a vláčnu pleť zaistí veľké množstvo vyživujúcich olejov: Avokádový, Jojobový, Mandľový a Silikónový olej, ktoré sú bohaté na Gamma-linolové kyseliny a vitamíny A, E, F. Olej dodá pokožke pružnosť a elasticitu a to  predovšetkým u vráskavej a suchej pleti .

D, BIELIACI KRÉM – 50 ml - 27


Pre všetky typy pleti
Revolučný krém s okamžitým účinkom vybielenia. Krém obsahuje jeden z najúčinnejších materiálov, ktoré existujú na Zemi, preto si vyniesol prezývku "Titánová beloba". Po každodennom používaní krémov bude bieliaci účinok trvalý. Tento vzorec obsahuje dve zložky pôsobiace súčasne. Prvý komponent rozptýli svetlo a dáva koži jas. Druhá zložka znižuje tvorbu melanínu, ktorý dáva farbu koži. Klinické štúdie ukazujú výsledky: po 60 dňoch používania sa pokožka stáva výrazne svetlejšie. V krémoch plní funkciu zvlhčujúce prísady kyselina hyaluronová, ľahko preniká do kože a dobre sa v nej udržiava.