MULTIVITAMINOVÁ RADA s mikrokapsulami

multivitaminova radaZvlhčujúce a výživné krémy obsahujú vysokú koncentráciu mikrokapsúl, ktoré sa rozpustia na pleti a vyhladia  stopy stárnutia a únavy. Mikrokapsule obsahujú viac vitamínov, a preto majú výraznejšie účinky. Pri používaní prípravku,  mikrokapsule prasknú a uvoľní sa z nich maximum látok, ktoré pomáhajú posilniť prirodzenú schopnosť obnovy pleti. Koncentrácia a enkapsulácia vitamínov A, C a E zaisťuje, že táto zmes zostáva čerstvá a účinná. Koenzým Q10 je významnou látkou uplatňujúcou sa v pochodoch bunkového dýchania.multivitaminVitamíny A, C, E a Q10: Sú základné pre hladké a nenarušené fungovanie všetkých fyziologických procesov kože.
Vitamín A: Pôsobí proti tvorbe drsnej alebo zrohovatenej pokožky a stimuluje rast nových buniek.
Vitamín C: Pôsobí ako stimulátor pre syntézu kolagénu, zároveň zlepšuje pigmentáciu kože.
Vitamín E: Zlepšuje cirkuláciu krvy, posilňuje spojivové tkanivo a pozitívne ovplyvňuje tvorbu nových kožných buniek. Kombinácia všetkých troch vitamínov vo vysokých dávkach predchádza nedostatkom a tak hrá dôležitú úlohu v boji proti predčasnému starnutiu pleti. Modrá obsahuje vitamín A a E / Žltá obsahuje vitamín E a koenzým Q 10 Zelená obsahuje vitamín E a C / Červená obsahuje vitamín E /

Koenzým Q10 (Vitamín Q) je látka prirodzene obsiahnutá v bunkách ľudského tela, najmä v bunkách aktívnych a zaťažovaných (napríklad v bunkách srdcového svalu, v mozgu, v pečeni). Hrá kľúčovú úlohu pri produkcii energie a v ochrane buniek pred poškodením toxickými voľnými radikálmi. Ochraňuje tak bunky pred poškodením a pred predčasným starnutím.

Produkty:

A, DENNÍ KRÉM S RETINOLEM – 50 ml – 25


Pre normálnu a suchú pleť
  Veľmi aktívny a výživný krém s retinolom, ktorý blahodárne pôsobí na suchú a citlivú pleť. Intenzívne zloženie krému a minerály z Mŕtveho mora umožňujú, aby vaša pleť bola regenerovaná, pružnejšia a zamatovo hladká. Silica, ktorá obsahuje ideálne množstvo vápnika, železa a kremíka, dodáva pleti pružnosť, Allantoin, ktorý sa získava prevažne z rôznych druhov koreňov  stimuluje novú tvorbu buniek a podporuje ich regeneráciu, pôsobí proti akné, podráždeniu, začervenaniu a zápalom. upokojujúce účinky. Krém obsahuje mikrokapsule A, E, C, koenzým Q 10, ktorý chráni pleť pred škodlivými vplyvmi. Kyselina hyaluronová hydratuje a omladzuje pokožku. Esenciálne oleje spolu s aktívnou látkou Sqalane dokonale zlepšujú mimické vrásky. Ochranný faktor SPF-15 chráni pokožku pred škodlivým ultrafialovým žiarením UVA a UVB.


B, NOČNÍ KRÉM S VITAMÍNEM C – 50 ml – 25

Pre normálnu a suchú pleť
  Regeneračný nočný krém s minerálmi Mŕtveho mora. Krém má veľký obsah vitamínu C, ktorý prispieva k obnove kolagénu pleti. Unikátne zloženie obohatené o kyselinou hyaluronovou, zaisťuje hlbokú hydratáciu pokožky. Bambucké maslo, mandľový, olivový, Borákový olej a Pšeničné klíčky celkovo zlepšujú stav pleti a pôsobia ako prevencia proti predčasnému starnutiu. Veľmi výživný krém s koenzýmom Q 10 a vysokým obsahom mikrokapsúl E, A, C zaisťujú maximálnu ochranu proti voľným radikálom. Aktívna látka Squalane (zmes lipidov rastlinného pôvodu) zmierňuje prejavy starnutia pokožky.


C, MIKROEMULSNÍ KRÉM NA OČI – 50 ml – 25


Na všetky typy pleti
Vysoko vyživujúci očný krém poskytuje maximálnu ochranu jemnej pleti okolo očí. Obsahuje koenzým Q10 a vitamínové mikrokapsule A, C, E, ktoré prispievajú k zvýšeniu obsahu kyslíka v pleťových bunkách, chránia pred účinkami voľných radikálov. Borákový olej zmäkčuje štruktúru pleti a odďaľuje vznik vrások. Squalane (zmes lipidov rastlinného pôvodu) redukuje jemné vrásky, kyselina hyaluronová obnovuje napätie a vypnutie pleti s okamžite viditeľným efektom vyplnenie vrások. Výťažok z liečivých rastlín Hamamelis (Vilín Virginský) upokojuje opuchy očných partií. SPF 15 chráni pred predčasným starnutím pleti vplyvom UV žiarenia.


D, MULTIENERGETICKÝ DENNÍ KRÉM – 50 ml – 25


Pre všetky typy pleti
Jemný, ľahko sa vstrebávajúci hydratačný krém s veľmi ľahkou štruktúrou. Krém je určený na normálnu a zmiešanú pleť. Vitamínový krém s minerálmi z Mŕtveho mora zmierňuje prvé príznaky starnutia pokožky. Pre dokonalú hydratáciu je tu veľký obsah kyseliny hyalurónovej. Mikrokapsule A, E, C, ktoré obsahujú viac vitamínov, majú tiež výraznejšie účinky a blahodarne pôsobia na pleť. Avokádový a Olivový olej je veľmi bohatý na Gamma-linolénové kyseliny a dodáva pleti hebkosť. SPF 15 chráni pred predčasným starnutím pleti vplyvom UV žiarenia.


E, BALANČNÍ DENNÍ KRÉM - 50 ML – 25

Na zmiešanú a mastnú pleť
  Výživný vyrovnávací krém pôsobí intenzívne na nedokonalosti pleti. Obsahuje vyvážené množstvo Squalane (zmes lipidov rastlinného pôvodu), ktorý dodáva energiu bunke a tým ju regeneruje a vitalizuje. Borákový olej je bohatý na kyselinu gama-linolenovú a na vitamíny A, D, E a K, ktoré majú dôležitú regeneračnú schopnosť. Pôsobenie kyseliny hyalurónovej s minerálmi Mŕtveho mora dopĺňa straty prirodzenej vlhkosti a hĺbkovo hydratuje pokožku. Výborná koncentrácia mikrokapsúl s vitamínmi, ktoré sa pomaly rozpustia na pleti a vyhladia stopy nedokonalosti. SPF-15 chráni pred predčasným starnutím pleti vplyvom UV žiarenia.

F, KRÉM NA KRK A DEKOLT – 50ML – 25


Pre všetky typy pleti
Tento krém bol špeciálne navrhnutý pre citlivú pokožku oblasti krku a dekoltu. Poskytuje koži nevyhnutné zložky pre zvlhčenie a výživu, poskytuje maximálnu ochranu. Obsahuje aktívne anti-aging komponenty: Kakaové maslo, Pšeničný olej, minerály Mŕtveho mora, Panthenol  pre jemnú pokožku zóny krku a dekoltu.


G, SÉRUM S VITAMINEM C+E - 50 ML – 27


Pre všetky typy pleti
Denné sérum je ľahká emulzia, ktorá preniká aj do hlbších vrstiev pokožky. Rad elementov obmedzuje príznaky starnutia a udržiava zdravý a svieži vzhľad pleti. Obsahuje vysokú koncentráciu vitamínu C na podporu obnovenia kolagénu v pleti, s cieľom vytvoriť mladší vzhľad. Obohatené vitamínom E a F chráni pleť pred voľnými radikálmi a predčasnými známkami starnutia, spôsobené znečistením a stresom. Produkt kombinuje riasy a Zinok na stabilizáciu kožnej textúry a slnečný ochranný faktor. Extrakt z liečivých rastlín Hamamelis (Vilín Virginský) a Allantoin,  má výživné a upokojujúce účinky. Použitie: ideálne použitie séra je ako základ pod Denný krém. Sérum zvyšuje účinok krému a pomáha aktívnym zložkám preniknúť do kožných buniek.

H, LIFTINGOVÉ SÉRUM NA OČI – 30 ML – 23