ANTI-AGEING B.I EFEKT (35+)

B.I efektRad Jeunesse BI-Effect predstavuje inovatívny vedecký rozvoj v bezpečnej starostlivosti o pleť, je efektívny a nenásilnou alternatívou botoxových injekcií.

Rad Jeunesse BI-Effect je založený na celosvetovom patente-Argireline ®. Argireline je zložený z komplexu proteínov a exkluzívnych prísad vytvorených k obnove tónu pleti, vyhladeniu vrások a zlepšeniu celkového stavu pokožky. Výrazný účinok sa prejavuje už po troch týždňoch denného používania. 

Argireline je známy ako bezbolestná a šetrná náhrada skalpelu a ihly, bez vedľajších účinkov.


Kyselina Hyaluronová

argilene
  • vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Časom sa z pokožky postupne stráca a preto je veľmi dôležité jej dopĺňanie.
  • obnovuje vypnutie pleti s okamžite viditeľným efektom - vyplnenie vrások.
  • sa využíva ako aktívna zložka s výrazným účinkom na obnovu a hydratáciu pleti. Kyselina hyaluronová je v koži prirodzene prítomná, jej úlohou je udržiavať ju hydratovanú a pružnú. V krémoch plní funkciu zvlhčujúcej prísady, ľahko preniká do kože a dobre sa v nej udržiava.
  • vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Časom sa z pokožky postupne stráca a preto je veľmi dôležité jej dopĺňanie. 
  • obnovuje rozpätie a vypnutie pleti s okamžite viditeľným efektom vyplnenie vrások. 
  • je vysoko účinná hydratačná látka.

Argireline a Hyaluronová kyselina v produktoch Jeunesse spoločnou silou bojujú proti príznakom starnutia. Omladzujú pokožku a pomáhú vám opäť získať váš prirodzený výraz.

Povedzte zbohom jemným linkám a hlbokým vráskam.

Produkty:

A, B.I. EFEKT DENNÝ KRÉM – 50 ml – 37
Pre normálnu a suchú pleť
Intenzívny vypĺňajúci denný krém. Je založený na báze Argireline, ktorý redukuje hlboké
vrásky a efektívne zastáva účinok botoxových injekcií. Obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá vypĺňa priestor medzi kolagénovými vláknami a zároveň pôsobí ako ich mazivo. Minerály z Mŕtveho mora, Mandľový a Borákový olej dodá pleti hebkosť, elasticitu a to zvlášť u suchej, vráskavej a unavenej pleti. Komponenty sú bohaté na gamma-linolovú kyselinu a tiež vitamíny A, D, E, a K.  V kréme je obsiahnutý Extrakt Squalin, ktorý zmierňuje prejavy starnutia pokožky. Pri pravidelnom používaní krému, budú vrásky vyplnené a pleť získa znovu mladistvý vzhľad. Ochranný faktor SPF-15 chráni pokožku pred škodlivým ultrafialovým žiarením UVA a UVB.
Ideálne použiť tento krém na Jeunesse BI Effect sérum.

B, B.I. EFEKT NOČNÝ KRÉM – 50 ml – 37
Pre normálnu a suchú pleť Nočný krém obsahuje výživné zložky, ktoré celkovo zlepšujú stav pleti
zároveň pôsobia ako prevencia proti predčasnému starnutiu. Krém, založený na báze Argireline, redukuje hlboké vrásky a efektívne zastáva účinok botoxových injekcií. Obsahuje kyselinu hyaluronovú, ktorá sa časom z pokožky postupne stráca a preto je veľmi dôležité jej dopĺňanie. Počas noci, keď vaša pleť odpočíva, jej regenerujúce prísady poskytujú ochranu pleti. Výťažky z lieskových orieškov upokojujú pokožku, olej z marhuľových jadier zjemňuje a dodáva pleti pružnosť. Squalane, pochádzajúce z Olivového oleja, zmierňuje prejavy starnutia pokožky. Buddleja David, extrakt z liečivej rastliny Thyme napomáha hojeniu rán, má protizápalové účinky. Pri pravidelnom používaní krému budú vrásky vyplnené a pleť získa znovu mladistvý vzhľad.

C, B.I. EFEKT OČNÁ MASKA-KRÉM - 50 ml – 37
Na všetky typy pleti Očný krém vyvinutý pre jemné očné partie, ktoré majú väčší sklon k tvorbe vrások, založený na báze Argireline. Obsahuje hyaluronovú kyselinu, rastlinný komplex sóje, ryžových peptidov a kvasinkových peptidov, k redukcii tmavých škvŕn a osvieženie očných oblastí. Argánia tŕnistá poskytuje vlhkosť, revitalizuje, zlepšuje elasticitu pokožky, pôsobí proti predčasnému starnutiu kože. Borákový rastlinný olej je veľmi bohatý na kyseliny gamalinolenové, na vitamíny A, D, E a K. Krém obsahuje extrakt z liečivých rastlín a minerály z Mŕtveho mora. Pri pravidelnom používaní zmierni mimické vrásky.

D, B.I. EFEKT SÉRUM – 50ml – 37
Pre normálnu a suchú pleť
Denné sérum je koncentrované dávkou Argireline. Vniká bezprostredne do hĺbky vrások a pôsobí okamžite ako lifting. Sérum obsahuje minerály z Mŕtveho mora a výživné látky. Alantoín má výrazné regeneračné účinky a podporuje hojenie pleti. Funkcia Magnesium askorbyl fosfátu je zodpovedná za antioxidačné a acidické vlastnosti. Extrakt z výťažku rastlín Hamamelis a Buddleja melanocarpa (budleja Davidova) majú liečivé a upokojujúce účinky, zjemňujú, rozjasňujú a osviežujú pokožku. Forma antioxidantov vitamínu C a E poskytuje pokožke výživu a ochranu proti voľným radikálom. Ideálne použitie séra je ako základ pod denný krém. Sérum zvyšuje účinok krému a pomáha aktívnym zložkám preniknúť do kožných buniek. Anti-ageing B.I EFEKT